קבלו הצצה לעולם הסייבר

סדרת מיטאפים למתעניינים בעולם הסייבר בכל הרמות

27/7/20 | 19:00

בשנים האחרונות הפכה מדינת ישראל למעצמת הגנת סייבר עולמית וכאן בבאר שבע בחרה ממשלת ישראל להקים את קריית הסייבר הלאומית.
בעידן הטכנולוגי שאנו חיים בו כיום הכל מחובר להכל, וכל המידע הכי רגיש שלנו נמצא בענן:

1

טלפון נייד

2

חשבונות בנק

3

מידע רפואי

מה שמחבר אותנו בקלות לעולם אך באותה המידה גם יכול להוות מפגע ולפגוע לנו בפרטיות או בפעילות העסקית. העובדה הזו מחייבת אותנו לדאוג ולהגן תמיד על הנכסים הדיגיטליים החכמים שברשותנו כדי לשמור על הפרטיות שלנו, ועל המידע שרץ ברשת: הגנת סייבר.

אם עולם הסייבר מעניין אתכם, אתם מוזמנים להצטרף לסדרה של 3 מפגשים דיגיטליים בהשתתפות כמה מהמומחים והגופים המובילים בישראל, שיתנו לכם הצצה לעולם הסייבר ולאפשרויות הכניסה שלכם אליו בשלבי החיים השונים.

המפגש הראשון:

?First steps to Cyber - What does it mean

- First steps to Cyber

?What does it mean

כל מה שרציתם לדעת על עולם הסייבר ולא ידעתם את מי לשאול. 

דוברים:

אורי ציפורן- Head of Fellows Program, ITC

טל סטולוביץ- Tech staff, ITC

הדר בלישה-ברק – CSR Lead, IBM Israel

27/7/20 | 19:00 | ב-Zoom

ההשתתפות ללא עלות!

השאירו פרטים והירשמו למפגש עכשיו:

השותפים:

ארץעיר

ארץעיר הוא ארגון הפועל לקידום קהילתיות עירונית בכל רחבי הארץ על ידי פיתוח קהילה, יזמות ותעסוקה. הארגון פועל מאז 2006 עם התושבים המקומיים לביסוס ערים חזקות, קהילתיות וחדשניות.
בזכות עבודה משותפת עם גורמים עירוניים וארציים פעולות הארגון משפיעות על התנהלות הערים ומחוללות שינוי בשטח. כיום ארץעיר הוא גורם משפיע בהפיכת ערי הפריפריה למוקד קהילתיות, התחדשות וחדשנות, למען מדינה טובה ומשגשגת.

ITC- Israel Tech Challenge

ארגון חברתי ללא מטרות רווח אשר הוקם ב-2014 על מנת לפתור את המחסור במהנדסים בעלי הכשרה מתאימה לשוק ההייטק והסייבר הישראלי .
ITC מבצעים הכשרות אינטנסיביות ויוקרתיות בתחום הסייבר המבוססות על מסלולי ההכשרה של יחידת 8200, ויחד עם עשרות החברות המובילות בעולם בנה הארגון גישה ייחודית לתהליך ההכשרה, מיון והשמה של בוגרי התכנית בחברות סייבר והייטק רבות.

על קריית הסייבר

קריית הסייבר מוקמת בפארק ההיי-טק ומייצגת שילוב ייחודי בין אקדמיה פורצת דרך בתחום הסייבר לבין חברות סייבר ישראליות ובינלאומיות מהשורה הראשונה, פעילות ממשלתית ענפה בתחום ובראשה מתקן ה-CERT המבצעי שפועל בפארק ההיי-טק גב-ים נגב וכמובן בשילוב של יחידות הסייבר של צה"ל אשר עוברות בשנים האחרונות לעיר ולאזור ובשנים הקרובות אנו נשמע על עוד ועוד יחידות המגיעות לאזור.
מערך הסייבר הלאומי מוביל את הקמת הסייבר הלאומית על מנת להפוך את ישראל למובילה עולמית בתחום ואת באר שבע לאחת הערים המובילות בעולם בתחום טכנולוגיות הסייבר.

המפגשים הבאים

היכרות עם עולם הסייבר
מפגש פתוח לכל מי שמתעניין בעולם הסייבר. זוהי ההזדמנות לפתוח את הדלת לעולם הזה, ולהבין מה צריך לעשות כדי לבנות עתיד בתחום.
התמחות בעולם הסייבר
מפגש שמיועד לכל מי שיש לו רקע בתחומי ההיי-טק ומעוניין להעמיק את הידע בעולמות הסייבר.
מפגש מעסיקים
מפגש בהשתתפות מנהלי משאבי אנוש מובילים בתחומי הסייבר. מיועד לחברות בתחומי הסייבר.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן